Lari gruziński na wakacje

Jeśli szykujesz się do podróży do Gruzji, która pełna jest zapierających dech w piersiach krajobrazów i niezapomnianych smaków, wpadnij najpierw do naszego kantoru po lari gruzińskie.

A czym Gruzja zachwyca turystów?

Można poetycko napisać, że Gruzja oferuje spektakl naturalnej piękności – od górzystych terenów Kaukazu, po krystalicznie czyste jeziora i wijące się winnice.

A skoro winnice to można skosztować słynnego gruzińskiego wina, produkowanego według tradycyjnej metody w glinianych dzbanach – kvevri.
Gruzja to także wspaniała kuchnia. Możesz nacieszyć podniebienie khinkali, chaczapuri, czy churchkhelę. To są lokalne specjały, które zadowolą każde podniebienie.

Możesz zajrzeć do przepięknych klasztorów wybudowanych na górskich szczytach, takich jak Tsminda Sameba. Możesz podziwiać urok pittoreskowych miasteczek, jak Sighnaghi, zwanej „Miastem Miłości”.

Korzenie Gruzji sięgają tysiące lat wstecz. Są tam fascynujące miejsca pełne dziedzictwa kulturalnego jak Uplistsikhe – starożytne miasto wykutego w skale.
Także stolica Gruzji pełna jest zabytków i kolorowych kamienic.

Ale nie musisz podążać szlakiem historii, ponieważ dla miłośników aktywnego spędzania czasu, Gruzja oferuje mnóstwo możliwości. Szlaki górskie, rafting, paralotniarstwo – to tylko niektóre z propozycji.

Pamiętaj, że w naszym kantorze dostaniesz lari gruzińskie w dobrej cenie, co dodatkowo uatrakcyjni Twoje wakacje.

Zapraszamy do naszego kantoru w Bydgoszczy! U nas gruzińska waluta jest w dobrej cenie.

Oferujemy bardzo atrakcyjne kursy walut, a przy większych zakupach otrzymasz dobry rabat, nie tylko na lari gruzińskie 😉

Kantor Cent Bydgoszcz
ul. Dworcowa 39
róg ul. Dworcowej i Marcinkowskiego

Tel. 52 349 38 78

Kom. 512 381 696


Data publikacji 5 czerwca 2023