Real brazylijski na fascynujące wakacje

Tak, Brazylię jest krajem pełnym fascynujących atrakcji turystycznych, więc wakacje mogą być fantastyczne 🙂

Rio de Janeiro to wręcz ikoniczna metropolia, która znana jest z pięknej plaży Copacabana, słynnego pomnika Chrystusa Odkupiciela na szczycie góry Corcovado oraz tętniącego życiem karnawału.

Jeden z najpiękniejszych przyrodniczych cudów Brazylii to Iguazu Falls – imponujące wodospady zlokalizowane na granicy z Argentyną. Można je podziwiać zarówno z brazylijskiej, jak i argentyńskiej strony.

Jeśli interesuje cię przyroda, to oczywiście nie możesz przegapić amazońskiej dżungli! Eksploracja gęstych lasów deszczowych, napotykane egzotyczne zwierzęta oraz kultura miejscowych plemion oznacza wielką przygodę.

Podążając tropem natury możesz udać się do Pantanal. Jest to największe mokradło na świecie, pełne dzikiej przyrody i różnorodnych gatunków zwierząt. Tu będziesz podziwiać kajmany, jaguary, ptaki i wiele innych dzikich gatunków.

Będąc w Brazylii zajrzyj też do Salvador da Bahia. To urokliwy port i historyczne miasto jest znane ze swojej kultury afro-brazylijskiej, muzyki, tańców i kuchni. Można tam odkrywać urocze uliczki, kolonialne budynki i plaże.

Jeśli masz ochotę na więcej lokalnej kultury i historii to odwiedź Ouro Preto. Jest to malownicze miasteczko, wpisane zostało na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Ma zachowane kolonialne budynki, kościoły i kopalnie złota, które przyciągają wielu turystów.

A dla tych co lubią pobyczyć się na plaży dobrym kierunkiem będzie Florianopolis. To popularny kurort na wybrzeżu południowej Brazylii oferuje piękne plaże, doskonałe warunki do surfowania oraz malownicze krajobrazy górskie.

Pamiętaj, że w naszym kantorze dostaniesz real brazylijski w dobrej cenie, co dodatkowo uatrakcyjni Twoje wakacje. Zapraszamy do naszego kantoru w Bydgoszczy! U nas brazylijska waluta jest w dobrej cenie.

Oferujemy bardzo atrakcyjne kursy walut, a przy większych zakupach otrzymasz dobry rabat.

Kantor Cent Bydgoszcz ul. Dworcowa 39
róg ul. Dworcowej i Marcinkowskiego

Tel. 52 349 38 78

Kom. 512 381 696


Data publikacji 26 czerwca 2023