Bat tajlandzki w dobrej cenie na wakacje

Tajlandia kusi egzotyczną przyrodą i fascynującą kulturą.

Odkryj rajskie plaże, malownicze zatoczki i niezwykłe rafy koralowe, które zapewnią niezapomniane wrażenia podczas nurkowania i snorkelingu.

Odkryj również tajemnice tajskiej kultury i historii, uczestnicząc w lokalnych festiwalach oraz degustując wyjątkowe dania kuchni tajskiej.

I nie przegap okazji, aby odwiedzić niesamowite zabytki i świątynie. Kilka z nich opisujemy niżej.

Ale zanim wyjdziesz na wspaniałe wakacje w Tajlandii zajrzyj do naszego kantoru po odpowiednią walutę, czyli po bat tajlandzki.
W naszym kantorze bat tajlandzki dostaniesz po dobrym kursie!

Tajlandia to kraj bogaty w zabytki i atrakcje turystyczne. Oto kilka miejsc, które warto odwiedzić podczas wakacji w Tajlandii:

Wielki Pałac Królewski (Bangkok) – To imponujący kompleks pałacowy, który przez wiele lat był oficjalną rezydencją królów Tajlandii. Na terenie kompleksu znajduje się również słynna Świątynia Szmaragdowego Buddy (Wat Phra Kaew).

Wat Pho (Bangkok) – Znana także jako Świątynia Leżącego Buddy, Wat Pho to jeden z najważniejszych i najstarszych kompleksów świątynnych w Bangkoku. Znajduje się tu ogromny posąg leżącego Buddy pokryty złotem.

Ayutthaya – Dawna stolica Tajlandii, obecnie miasto-muzeum, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Ruiny pałaców, świątyń i innych zabytków świadczą o świetności tego starożytnego królestwa.

Sukhothai – Kolejna historyczna stolica, również wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Warto odwiedzić Park Historyczny Sukhothai, gdzie można podziwiać ruiny starożytnych świątyń i posągi Buddy.

Chiang Mai – Miasto w północnej Tajlandii, znane ze swojej pięknej starówki i licznych zabytkowych świątyń. Nie przegap Wat Phra Singh, Wat Chedi Luang i Wat Chiang Man.

Doi Suthep – Góra położona niedaleko Chiang Mai, na której znajduje się słynna świątynia Wat Phra That Doi Suthep. Z góry rozciąga się malownicza panorama okolicy.

Kanchanaburi – Miasto znane z „Mostu na rzece Kwai”, zbudowanego podczas II wojny światowej przez jeńców wojennych. Warto także odwiedzić Muzeum Wojenne i Cmentarz Wojenny.

Phanom Rung – Znajdujący się na północnym wschodzie Tajlandii, starożytny kompleks świątynny zbudowany przez Khmerów. Warto zwiedzić dla jego wyjątkowej architektury i zdobień.

Park Historyczny Si Satchanalai – Siostrzane miasto Sukhothai, również wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Obejmuje ruiny świątyń, pałaców i innych budowli z okresu królestwa Sukhothai.

Ko Samui – Oprócz rajskich plaż, na tej popularnej wyspie warto zwiedzić Świątynię Wielkiego Buddy (Wat Phra Yai) oraz Magiczną Ogród Buddów (Secret Buddha Garden).

Zapraszamy do naszego kantoru w Bydgoszczy!
Oferujemy bardzo atrakcyjne kursy walut, a przy większych zakupach otrzymasz dobry rabat.

Kantor Cent Bydgoszcz ul. Dworcowa 39
róg ul. Dworcowej i Marcinkowskiego

Tel. 52 349 38 78

Kom. 512 381 696


Data publikacji 8 maja 2023